До уваги управителів ФФБ – членів Асоціації з управління фінансами та інвестиціями.

До Асоціації звернулося адвокатське об’єднання, яке представляє інтереси довірителів фонду фінансування будівництва житлового комплексу по вулиці Борщагівській, 182-в в м.Києві з проханням сприяти у пошуку фінансової установи – управителя ФФБ, яке готове взяти на себе функції нового управителя фонду.

За наявною в Асоціації інформацією колишнім управителем фонду фінансування будівництва був ВАТ «Західінкомбанк», який за рішенням ФГВФО від 03.05.2019 року було ліквідовано. Забудовником об’єкту будівництва з 2010 року є створений довірителями ОК «ЖБК «Наш дім». Об’єкт будівництва складається з 3 будинків, ступінь готовності близько 90%. Будівництво на об’єкті припинено в 2008 році, але за попередньою інформацією є не продані об’єкти інвестування (до 10%) та парко місця. Крім того, силами довірителів, зроблено коректировку проектної документації з метою приведення її у відповідність до діючих вимог. Зазначена вище інформація потребує уточнення в ОК «ЖБК «Наш дім».

У разі зацікавленості членів Асоціації виступити новим управителем фонду фінансування будівництва житлового комплексу по вулиці Борщагівській, 182-в в м.Києві просимо звертатись до Асоціації.

Поділитися: Поделиться в Facebook