Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час наради Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва сьогодні, 26 січня. Нарада пройшла в онлайн-режимі.

«Маємо позитивну новину, яка стосується групи вкладників банку «Аркада». Разом із забудовником-компанією «Столиця» та КМДА до 5 лютого планується підписати меморандум, за яким розпочнеться велика робота – добудувати більше 11 тисяч квартир», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ.

Антон Геращенко повідомив, що наразі у МВС розглядається можливість направлення коштів в об’єкти незавершеного житлового будівництва.

«Такі проєкти підходять нам за ціною та розташуванням і в подальшому поліцейські та рятувальники зможуть отримати власне житло за лізинговою програмою МВС», – зазначив він.

Окремо, під час наради було розглянуто питання енергозабезпечення об’єктів незавершеного житлового будівництва.

За словами заступника міністра, з керівництвом ДТЕК було досягнуто домовленості щодо посилення співпраці з кооперативами, які були кинуті забудовниками напризволяще.

«Є перші відгуки від керівників кооперативів, що ДТЕК допомагає в рамках законодавства. Проте ми не можемо вимагати від приватної компанії за власний рахунок будувати електромережі. Ми знаємо позитивний досвід «Східної Брами», де люди зібралися (майже 900 квартир) і вирішили проблему по підключенню», – додав Антон Геращенко.

Заступник міністра також повідомив, що найближчим часом планує зустріч з постраждалими інвесторами харківських ЖК.

Нагадаємо, МВС розширило географію допомоги потерпілим громадянам, яких ошукали забудовники. До робочої групи приєдналися вкладники житлових комплексів «Новий дім на Ньютона» та «Ковчег», що розташовані у місті Харків.

Поділитися: Поделиться в Facebook