У середу 6 липня відбулась чергова онлайн-зустріч членів FIMA. Представники Західного регіону відмітили ріст зацікавленості покупців, кращу ситуацію з виплатами по існуючим договорам та розповіли про активізацію забудовників, зокрема у Львові.

В Києві великі компанії забудовники частково відновили роботу, проте попит виявився незначним, при цьому левова частка припадає на оформлення тих угод, які не були завершені до 24 лютого.

До речі, Кабінет Міністрів України 24 червня ухвалив постанову №722, яка має спростити дозвільні та реєстраційні процедури у будівництві на період воєнного стану та одного року після його закінчення.

Зокрема йдеться про будівництво без отримання будівельного паспорта приватних, садових, дачних будинків заввишки до двох поверхів. Дозволяється також перенесення термінів виконання окремих видів робіт.

Окрему увагу приділи реальному досвіду зміни управителя та забудовника.

Також обговорили масштабний План відновлення представлений Україною 4 липня в Лугано. Планом передбачається залучення інвестицій на $750 млрд протягом 10 років, левова частка яких має піти на відновлення та будівництво.

Чекаємо нових зустрічей та сподіваємося на вашу активну участь!

Поділитися: Поделиться в Facebook