Урядом спрощено процедури щодо імпорту будівельної продукції, необхідної для відбудови зруйнованої інфраструктури, повідомляється на сайті Мінрегіону.

Відтак, будівельна продукція, яка виготовляється в країнах ЄС зможе ввозитись в Україну за спрощеною процедурою – на підставі документів (декларації показників будівельної продукції) відповідно законодавства ЄС (Регламенту (ЄС) 305/2011). Такою декларацією європейський виробник засвідчує, що продукція відповідає встановленим вимогам щодо її якості, безпечності та екологічності.

Рішення Уряду сприятиме безперебійному забезпеченню нашої країни будівельними виробами (продукцією), необхідними для відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури; будівництва фортифікаційних споруд, військових та інших оборонних об’єктів; об’єктів цивільного захисту населення; будівель для постійного та тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб; об’єктів промисловості, які переміщуються з територій воєнних дій тощо.

Нагадаємо, що раніше прийнято Закон України «Про надання будівельної продукції на ринку», що імплементує в національне законодавство європейський Регламент (ЄС) 305/2011. Зазначений закон в повному обсязі набере чинності з 1 січня 2023 року.

Поділитися: Поделиться в Facebook