Асоціація з управління фінансами та інвестиціями (FIMA) звернулась до Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики з пропозиціями щодо першочергових кроків по відновленню житла для постраждалих громадян України.

Зокрема, пропонується відновити доступ населення України до фінансування будівництва, зменшення податкового навантаження на виробників будівельних матеріалів та будівельної техніки, а також зменшення або відміна ввізного мита на будівельні матеріали та будівельну техніку. Окрема увага приділяється конкретним крокам щодо розвитку доступного іпотечного кредитування.

В листі Асоціації наголошується, що вже зараз, ще до закінчення війни та перемоги України, необхідно розробити механізми стимулювання виробників будівельних матеріалів та будівельної техніки шляхом зменшення податків (податок на прибуток, податок на додану вартість), що дасть можливість знизити вартість матеріалів та техніки, а також стимулювати інвестиції в будівельну галузь.

Асоціація FIMA підтверджує готовність брати участь в роботі над напрацюванням змін до законодавства з метою вирішення зазначених вище нагальних питань.

Поділитися: Поделиться в Facebook