Асоціація з управляння фінансами та інвестиціями (FIMA) подала пакет документів до НКЦПФР для реєстрації Асоціації як Об’єднання професійних учасників ринку, що об’єднує професійних учасників ринку цінних паперів за відповідним видом професійної діяльності.

Цей крок було зроблено на вимогу положень Закону № 79-IX від 12 вересня 2019 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» («закон про СПЛІТ») та з метою отримання Асоціацією FIMA статусу Об’єднання професійних учасників ринку цінних паперів.

Маємо зазначити, що після прийняття закону про СПЛІТ та переходу управителів під регулювання та нагляд НКЦПФР для захисту саме своїх професійних інтересів фінансові установи – управителі ФФБ та ФОН створили нову профільну Асоціацію з управляння фінансами та інвестиціями (FIMA).

Станом на 22 липня 2020 року із 49 ліцензованих управителів ФФБ та ФОН до складу новоствореної FIMA увійшли 23 фінансові установи, які управляють майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

Поділитися: Поделиться в Facebook