FIMA взяла участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва, під головуванням Антона Геращенка, заступника Міністра внутрішніх справ, співголови МРГ.

Під час засідання були розглянуті звернення інвесторів київських ЖК «Евріка» та «Патріотика» щодо проблемних питань та плану першочергових заходів з добудови об’єкту незавершеного будівництва.

Також було розглянуто звернення інвесторів ЖК «РіверТаун» щодо проблемних питань з добудови об’єкту незавершеного будівництва у Харкові.

По завершенню розгляду питань, учасники МРГ вирішили по-перше, звернутись до Державної податкової служби щодо вирішення питання в наданні обслуговуючим кооперативам (ОК) об’єктів незавершеного будівництва статусу неприбуткових організацій та включення їх у відповідний Реєстр неприбуткових організацій.

По-друге, підготувати звернення до підприємств «ДТЕК», «Київводоканал», «Київгаз», «Київтеплоенерго», «Київавтодор» щодо вирішення питання про укладання  тимчасових договорів на поставку енергоносіїв та житлово-комунальних послуг з обслуговуючими кооперативами об’єктів незавершеного будівництва, а також запровадження розрахунків за надані послуги на основі тарифів для населення (на відміну від будівельних тарифів).

Крім того, було вирішено направити лист до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо сприяння та розгляду питання про можливість у встановленому законом порядку здачі в експлуатацію відповідних готових об’єктів житлового будівництва: «Евріка-14», «Евріка-15», «Евріка-18», «Патріотика-16», «Патріотика-26», а також ЖК «Науковий» та ЖК «Маргарита».

Також було прийняте рішеннязЗвернутись до Харківської міської ради щодо розгляду звернення інвесторів ЖК «РіверТаун» з проблемних питань добудови об’єкту незавершеного будівництва у Харкові.

 

         

 

Поділитися: Поделиться в Facebook