Відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва. Засіданні відбулося у форматі Zoom-конференції 22 лютого під головуванням заступника міністра внутрішніх справ України, співголови МРГ Антона Геращенка.

Учасники обговорили проблемні питання добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва АТ АКБ «Аркада».

Також під час відеоконфереції було розглянуто звернення інвесторів житлових комплексів м. Києва – ЖК «Науковий», «Східна Брама», «Мозаїка», «Перлина Троєщини» і «Новий дім на Ньютона» (Харків) щодо проблемних питань та плану першочергових заходів («Дорожньої карти») з добудови об’єктів незавершеного будівництва.

З приводу добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва АТ АКБ «Аркада» Антон Геращенко зазначив, що після підписання меморандуму відбудеться зустріч за участі міністра МВС Арсена Авакова, мера міста Києва Віталія Кличка та представників компанії «Столиця» для обговорення зрушень у вирішенні проблемних питань.

Крім того, прийнято рішення організувати спільну нараду з комунальними підприємствами міста Києва.

«Всім нам необхідно об‘єднатися та спільно йти назустріч для допомоги знедоленим ЖК, які кинуті тими, хто повинен був їх добудувати. Там, де можна щось робити, треба робити вже зараз», – сказав заступник міністра внутрішніх справ.

А. Геращенко також повідомив, що буде організована зустріч із виконуючим обов‘язки мера міста Харків Ігорем Тереховим для ознайомлення з об‘єктами незавершеного будівництва у місті.

Поділитися: Поделиться в Facebook