FIMA взяла участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва, яка відбулася 9 березня у форматі онлайн.

Під час засідання заступник міністра внутрішніх справ і співголова робочої групи Антон Геращенко повідомив, що минулого тижня був проведений «круглий стіл» за участю представників парламенту. Зокрема, Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

«Ми провели усі розрахунки, що стосуються проектного фінансування житлового будівництва. Це майбутнє житлового будівництва в Україні, коли громадяни свої кошти передають не забудовникам, а на рахунки банків, які і контролюватимуть процес будівництва житла», – зазначив заступник міністра.

Також учасники Міжвідомчої робочої групи обговорили питання добудови незавершеного будівництва як у Києві, так і у Харкові. Постраждалі інвестори розповіли, на які проблеми вони просять звернути увагу в першу чергу.

 

Поділитися: Поделиться в Facebook