FIMA взяла участь у черговій нараді Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва, яка відбулася 7 грудня 2020 р. онлайн у Zoom.

Перше питання, яке розглянули учасники наради, стосувалося внесення змін до персонального складу МРГ. Зокрема, згідно пропозицій Мінрегіону, до групи були включені Олена Степаненко, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав та Ігор Мальцев, директор Директорату соціального захисту населення Міністерства у справах ветеранів.

Далі учасники заслухали звернення Ігоря Кушніра, президента ПрАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» щодо проблемних питань добудови окремих об’єктів корпорації «Укрбуд», а також звернення інвесторів ЖК «Флагман», «Деміївський квартал», «Східна Брама», «Приозерний», «Мега Сіті», «Стародарницький» щодо проблемних питань та плану першочергових заходів («Дорожньої карти») з добудови об’єктів незавершеного будівництва.

 

Поділитися: Поделиться в Facebook