5 жовтня у Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва під головуванням співголови групи, заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

Засідання групи відбулося у Міністерстві розвитку громад та територій України.

Під час засідання учасники розглянули проблемні питання добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва, шляхи їх вирішення, а також сприяння постраждалим інвесторам.

Також вони обговорили результати роботи підгрупи з розроблення механізму добудови проблемних об’єктів незавершеного житлового будівництва та можливості врегулювання питань їх добудови.

Крім того, учасники засідання розглянули можливості застосування Порядку погодження Мінрегіоном обґрунтованих відхилень від будівельних норм, що забезпечують дотримання встановлених вимог безпеки до будівель і споруд у спосіб, не передбачений будівельними нормами.

У свою чергу, голова НКЦПФР Тимур Хромаєв презентував нариси законопроєкту «Про внесення змін до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» (щодо строків виконання зобов’язань перед довірителями, посилення контролю управителя за забудовником, механізму зміни забудовника при зміні управителя та порядку вибору нового управителя).

На завершення генеральний директор Асоціації з управління фінансами та інвестиціями Вікторія Волковська ознайомила присутніх з міжнародним досвідом фінансування будівництва.

 

 

 

Поділитися: Поделиться в Facebook