Не дивлячись на складну заміну забудовника й атаки на фінансову компанію – управителя ФФБ «Житло-Капітал», компанія «Київміськбуд» ввела в експлуатацію й отримала поштові адреси на п’ять перших житлових комплексів корпорації «Укрбуд». Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Ідеться про житлові комплекси «Харківський», «Гармонія», «Новомостицький», «Пектораль» і «Сонячна Рів’єра».

«Їх введено в експлуатацію, на кожного отримано поштову адресу. А значить, кожен інвестор цих будинків уже отримав або отримає найближчим часом ключі від квартир», – розповів І. Кушнір.

В інших житлових комплексах, за його словами, йдуть будівельні роботи.

Ситуація затягнулася із ЖК Solar city, але «Київміськбуд» на це вплинути не може, каже І. Кушнір. Він уточнив, що, як тільки питання вирішать у суді, компанія одразу прийме цей об’єкт.

Також є діалог із Міністерством оборони щодо ЖК Art House (щоб відновити будівництво ЖК Art House, «Київміськбуд» має підписати договір з Міноборони).

ТОВ «Укрбуд Девелопмент» із початку грудня 2019 року тимчасово призупинила будівництво всіх житлових комплексів. У недобудованих будинках придбали житло приблизно 13 тис. людей. Офіс Президента доручив незавершені об’єкти «Укрбуд» передати «Київміськбуду».

Станом на грудень 2020 року «Київміськбуд» взяв на добудову 17 об’єктів корпорації «Укрбуд»: ЖК «Пектораль», «Новомостицька», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake House», «Twin House», «Urban Park», «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг-2» і «Чарівне місто».

Поділитися: Поделиться в Facebook