Міністерство фінансів пропонує  для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності». Документ розміщений на сайті міністерства.

Необхідність вищезазначеного Положення обумовлена вимогою п.4 розділу X Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», згідно з якою починаючи з 28 квітня 2020 року юридичні особи зобов’язані повідомляти про своїх кінцевих бенефіціарів. Така інформація має  подаватися до ЄДР разом з формою структури власності.

Проектом окремо передбачається, що протягом трьох місяців з дня набрання чинності наказом про затвердження форми та змісту структури власності всі юридичні особи мають подати/уточнити/оновити інформацію про кінцевих бенефіціарних власників.

Проект наказу та аналіз його регуляторного впливу оприлюднені на офіційному сайті Міністерства фінансів у рубриці «Проекти регуляторних актів для обговорення/Проекти регуляторних актів для обговорення у 2020 р.» розділу «Законодавство».
Відповідно до законодавства, зауваження та пропозиції до проєкту наказу надаються протягом місяця у письмовій та електронній формі, шляхом надсилання на адреси:

Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008, е-mail: infomf@minfin.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Поділитися: Поделиться в Facebook