НКЦПФР прийняла рекомендації суб’єктам первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, щодо застосування ризик-орієнтованого підходу.

Відповідно до частини восьмої статті 18 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»,
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Рекомендації суб’єктам первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, щодо застосування ризик-орієнтованого підходу (додаються).
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 24 грудня 2021 року № 1274 «Щодо рекомендацій суб’єктам первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, щодо застосування ризик-орієнтованого підходу».
3. Департаменту фінансового моніторингу та проведення інспекцій (Мисюра О.) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
4. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Шаповала Ю.

Подробиці

Поділитися: Поделиться в Facebook