Шановні колеги!
Як ми зазначали, постановою №39 від 6 березня 2022 року Національний банк України врегулював діяльність учасників ринку небанківських послуг на час дії воєнного стану. Зазначеною постановою передбачено, що НБУ не застосовуватиме заходи впливу до учасників ринку за порушення строків подання звітності, за порушення нормативів та строків подання нерегулярної інформації.
Крім того НБУ зазначає, що незважаючи на дію воєнного стану, учасники ринку небанківських фінансових послуг зобов’язані виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.

За наявною у Асоціації FIMA інформацією, на цьому тижні аналогічне рішення ухвалить НКЦПФР.

Звертаємо увагу, що там де є можливість, управителі продовжують здійснювати діяльність в частині прийому платежів на виконання довірителями зобов’язань (платежів) за договорами про участь у ФФБ.

За інформацією НКЦПФР під час провадження діяльності професійні учасники ринків капіталу мають утримуватись від укладання договорів з громадянами Російської федерації та Республіки Білорусь (хотілося би написати з маленької літери через неповагу до них, але це повідомлення Асоціаціі).

Нагадуємо, що управителі при розрахунку нормативу платоспроможності до активів 1 групи з коефіцієнтом зваження 0 відсотків можуть включати ОВДП, що випускаються з метою задоволення потреб ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Інформація щодо наступних розміщень ОВДП на сайті Міністерства фінансів.

Доречі, нагадуємо, що 8 березня наступне розміщення військових ОВДП!

Найкращий подарунок!!!

https://mof.gov.ua/uk/ogoloshennja-ta-rezultati-aukcioniv

 

 

Поділитися: Поделиться в Facebook