Розпочато реєстрацію суб’єктів звітування в Системі фінансової звітності.
Реєстрація в Системі проходить відповідно до Презентації та відео-презентації тренінгу «Реєстрація в Центрі збору фінансової звітності та верифікація облікових даних користувачів» за посиланнями:
Для реєстрації необхідно подати:
1. Заяву про першу реєстрацію заповнюють тільки ті суб’єкти звітування, які відсутні в Системі, пошук за кодом ЄДРПОУ.
2. При реєстрації довіреної особи (Реєстрація нового уповноваженого користувача в СФЗ) – вказується одна особа (функції адміна-надаються всі права в Системі), та заява подається один раз. Регулятор вносить до HUB Системи дані тільки однієї довіреної особи суб’єкта звітування та дані її сертифіката. Всі інші ролі в Системі вносить довірена особа в Кабінеті користувача самостійно шляхом заповнення Корпоративного профілю.
3. Повторного подавання заяви на реєстрацію довіреної особи робити не потрібно. Заяви опрацьовуються регуляторами в порядку черги за датами надходження.
4. Після реєстрації регулятором довіреної особи суб’єкт отримує повідомлення про реєстрацію з сайту frs@frs.gov.ua. Також він отримуєте інформаційний лист про необхідність заповнення звіту (Корпоративного профілю) протягом місяця з дати реєстрації довіреної особи(є у презентації, посилання надано вище).
5. Регулятор отримує дані Корпоративного профілю в HUB Системи та у разі відсутності зауважень підтверджує звіт.
6. Процес реєстрації суб’єкта звітування в Системі вважається завершеним після отримання суб’єктом повідомлення, що звіт Корпоративний профіль прийнято Системою та підтверджено.
7. Завершення реєстрації суб’єктів в Системі заплановано до 31 березня 2021 року.

Поділитися: Поделиться в Facebook