Фонди фінансування будівництва (ФФБ) адаптувалися до карантину, жоден з учасників дослідження Асоціації з управління фінансами та інвестиціями (FIMA) не скорочував персонал в першому кварталі 2021 року, повідомила генеральний директор FIMA Вікторія Волковська агентству «Інтерфакс-Україна».

За її словами, 22% учасників опитування відчули негативний вплив карантинних обмежень в березні-квітні 2021 року, 78% респондентів поставилися з розумінням і в цілому пристосувалися до ситуації, а 56% навіть підвищили співробітникам зарплати на 10%.

«Не дивлячись на більш-менш успішну адаптацію до карантину і зниження ділової активності, управителі ФФБ песимістично оцінюють нові законопроекти, що регулюють діяльність будівельного ринку в країні», – сказала В. Волковська.

За її словами, пакет законодавчих ініціатив, покликаних реформувати будівельну галузь і посилити захист інвесторів, 33% респондентів оцінили як такий, що ускладнює ситуацію на ринку. При цьому 67% учасників опитування вважають найбільш імовірним результатом законотворчості – подорожчання вартості житла.

Дослідження FIMA базується на онлайн-опитуванні управителів ФФБ, проведеного в першій декаді квітня.

Асоціація з управління фінансами та інвестиціями (FIMA) створена в травні 2020 року в зв’язку зі вступом в силу закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення функцій державного управління ринків фінансових послуг». Об’єднує 37 підприємств-управителів ФФБ в Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську і Харкові.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені. Вся інформація, розміщена на веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і / або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом «Інтерфакс-Україна».

Поділитися: Поделиться в Facebook