Відбулася чергова робоча онлайн-зустріч членів FIMA під час якої обговорили питання відновлення роботи, трансформацію та адаптацію роботи в воєнний час, взаємодію з забудовниками та можливості уникнення або зменшення росту цін на будматеріали.

Зокрема Юрій Завʼялич, керівник ТОВ «ФК «Інтерсвіт» (Львів) детально описав реалії роботи управителя та забудовника у Західних регіонах. За його словами ситуація характеризується подовженням строків добудови об’єктів, ростом цін на будівельні матеріали та логістику.

«Ніхто не був готовим до теперішніх умов, хоча ситуація з ковідом певною мірою можна вважати репетицією. Більшість забудовників у нашому (Західному) регіоні планують чи вже відновили роботу. З одного боку нових довірителів нема, проте більшість продовжує сплачувати за існуючими договорами. Забудовники переорієнтуються на об’єкти з високим ступенем готовності. Зараз є певне просідання, у декого спад, проте впевнений, що після перемоги буде відновлення», – зазначив Ю.Завʼялич.

У зустрічі взяв участь член НКЦПФР Арсен Ільін, який ще раз наголосив на повній готовності Комісії до взаємодії з управителями по складних питаннях в складні часи. За його словами необхідно вже зараз готуватися до відновлення повноцінної роботи в післявоєнні часи, тому необхідно провести інвентаризацію об’єктів за ступенем готовності.

Дякуємо  за участь представникам Асоціації фінансових інституцій (AFI), завдяки яким присутні отримали актуальну інформацію щодо іпотеки та небанківського кредитування.

Дякуємо всім за участь і сподіваємося, що робочі зустрічі по середам стануть регулярними!

Слава Україні!

Поділитися: Поделиться в Facebook