17 лютого відбулось чергове засідання Об’єднання учасників фінансового ринку (ОУФР).

Під час засідання учасники ОУФР обговорили проект закону «Про фінансові послуги та фінансові компанії», який був зареєстрований у Верховній Раді 15 лютого цього року і вирішили підготувати та надати в Комітет ВР з питань фінансів, податкової та митної політики свої зауваження та застереження до цього проекту.

Також учасники засідання обговорили питання щодо складання та подання фінансовими установами фінансової звітності у форматі iXBRL та можливостей переносу строків її подання регуляторам з 28 лютого на 30 квітня цього року.

Учасники Об’єднання підготували відповідні листи-звернення до державних органів, які зможуть врахувати відповідні пропозиції учасників небанківських фінустанов.

Нагадаємо, Об’єднання учасників фінансового ринку (ОУФР), яке об’єднує 15 професійних об’єднань та асоціацій,  було створене у 2018 році. З того часу воно бере активну участь у діяльності небанківського фінансового ринку, захищає його інтереси, приймає участь в обговорені проектів нормативно-правових актів та законодавчих ініціатив, що стосуються роботи небанківського фінансового ринку України.

Лист 1 (Завантажити)

Лист 2 (Завантажити)

Поділитися: Поделиться в Facebook