FIMA вітає усіх своїх членів, усі 25 компаній – управителів ФФБ, які, нехай із складнощами, але подали першу звітність новому регулятору – Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), скориставшись електронним сервісом SMIDA XML.

Пишаємося тим, що ви швидко зорієнтувалися у нових вимогах.

Адже, нажаль, на сьогодні не всі фінансові компанії обізнані з приводу нового регулятора та його вимог до представників небанківського фінансового ринку. Як відомо, декілька компаній – управителів подали звітність до Національного банку замість НКЦПФР.

У свою чергу, ми дякуємо НКЦПФР та АРІФРУ за оперативну реакцію та допомогу компаніям у складанні та поданні звітності.

Водночас, проаналізувавши процес подання звітності за допомогою сервісу SMIDA XML Reports, у членів FIMA є пропозиції щодо удосконалення її роботи. Ці пропозиції ми передаємо до АРІФРУ і НКЦПФР та сподіваємося, що наступну звітність нашим управителям буде складати легше.

Нагадаємо, можливість формувати звітність управителями ФФБ і ФОН відкрито у зв’язку з набранням чинності Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Першу звітність управителі повинні були подати до НКЦПФР до 1 вересня цього року.

 

Поділитися: Поделиться в Facebook