9 квітня на засіданні Комітету з управління системою фінансової звітності, створеного відповідно до Меморандуму №102/15 про взаєморозуміння щодо розробки і запровадження системи фінансової звітності від 18 грудня 2017 року, було схвалено електронний формат Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року для використання суб’єктами звітування при складанні фінансової звітності в електронному форматі за 2020 рік та проміжної фінансової звітності в 2021 році.

Електронний формат Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року оприлюднений на офіційних сайтах НКЦПФР, НБУ, Міністерства фінансів України та на офіційному сайті Системи фінансової звітності.

Схвалення електронного формату Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 надає змогу завершити технічне налаштування компоненту Центру збору фінансової звітності (ЦЗФЗ), призначеного для подання суб’єктами звітування фінансової звітності, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року в єдиному електронному форматі.

Про старт кампанії з подання до ЦЗФЗ фінансової звітності, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року в єдиному електронному форматі, буде повідомлено додатково після завершення налаштування системи.

Варто звернути увагу, що з метою отримання можливості подання фінансової звітності у форматі іXBRL, суб’єкти звітування повинні прискорити здійснення реєстраційних процедур у Центрі збору фінансової звітності та заповнення звіту «Корпоративний профіль» на порталі «Реєстрація суб’єктів звітування» та його погодження регуляторами.

Поділитися: Поделиться в Facebook