Більше 86% учасників дослідження FIMA підтвердили плани почати будівництво нових житлових об’єктів, при цьому 67% мають намір до кінця року закінчити і здати в експлуатацію об’єкти, що зводяться, повідомила генеральний директор Асоціації з управління фінансами та інвестиціями (FIMA) Вікторія Волковська агентству «Інтерфакс-Україна».

«За результатами першого кварталу більше половини респондентів (57%) підтвердили початок будівництва нових житлових об’єктів. При цьому у 86% респондентів в планах до кінця року почати роботу по нових об’єктах. Близько 14% не планують починати нове будівництво», – сказала вона.

За словами В. Волковської, 67% компаній-управителів фондів фінансування будівництва (ФФБ) очікують завершення до кінця року будівництва на початих об’єктах. Це демонструє стійкість такої моделі інвестування в житло.

Дослідження FIMA базується на онлайн-опитуванні управителів ФФБ, проведеного в першій декаді квітня.

Асоціація з управління фінансами та інвестиціями (FIMA) створена в травні 2020 року в зв’язку з набранням чинності законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення функцій державного управління ринків фінансових послуг». Об’єднує 37 підприємств-управителів фондів ФФБ в Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську і Харкові.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені. Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і / або поширенню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу «Інтерфакс-Україна».

Поділитися: Поделиться в Facebook