Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила доопрацьований проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31 січня 2019 року № 43». Відповідне рішення розміщене на сайті НКЦПФР.

Згідно проєкту, НКЦПФР, відповідно до пункту 13 статті 8 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», частини восьмої статті 29 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», вирішила унести зміни до форми Повідомлення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності, затвердженого рішенням НКЦПФР від 31 січня 2019 року № 43, виклавши його у новій редакції.

Остання, зокрема, передбачає доповнення форми Повідомлення пунктами про надання інформації про реєстраційний код за ЄДРІСІ, якщо ПССІ є інститут спільного інвестування, та про призначеного ключового партнера з обов’язкового аудиту підприємства, що становить суспільний інтерес.

Також у новій редакції врегульовані окремі процедурні питання щодо заповнення, підписання та розгляду Комісією повідомлень, поданих ПССІ.

Крім того, в проєкті рішення пропонується з рішення № 43 виключити вимоги щодо подання повідомлення в паперовому вигляді до Комісії.

Проєкт також передбачає скасування рішення НКЦПФР від 3 листопада 2020 року № 659 «Про схвалення проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31 січня 2019 року № 43».

 

Поділитися: Поделиться в Facebook