Представники FIMA взяли участь в онлайн-тренінгу «Реєстрація в Центрі збору фінансової звітності та верифікація облікових даних користувачів», який відбувся 3 грудня за ініціативи Системи Фінансової Звітності (СФЗ).

У ході онлайн-тренінгу було розглянуто багато важливих практичних питань. Зокрема, як зареєструватися у Центрі збору фінансової звітності, як встановити ролі користувачів (введення даних, надсилання даних до порталу СФЗ, керування зовнішніми користувачами, аудитор) та скільки може бути довірених осіб – користувачів, як підписувати фінансовий звіт, як перевіряти статус.

Крім того, було багато запитань від представників фінансових установ. Наприклад, компанії цікавило, чому виникають помилки при реєстрації у Центрі, чи може бути використаний будь-який сертифікат електронного підпису, чи повинен мати КЕП IT-спеціаліст, як вносити інформацію про аудитора і багато інших.

Приємно відзначити, що організатори онлайн-тренінгу відповіли на усі питання учасників. Також вони пообіцяли незабаром викласти повний запис тренінгу.

Інструкція користувача (завантажити).

Поділитися: Поделиться в Facebook