Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку оприлюднила проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Розмірів плати за реєстраційні дії щодо учасників ринків капіталу та інших осіб».

Проєкт рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Розмірів плати за реєстраційні дії щодо учасників ринків капіталу та інших осіб» (далі – Проєкт) розроблений відповідно до пункту 3 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків».

Метою розробки Проєкту є впорядкування відносин у сфері плати за реєстраційні дії, які надаються Комісією, а також для підтримання сталого та якісного їх надання, за рахунок обґрунтованих (раціональних) розмірів оплати.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі –НКЦПФР) просимо надсилати поштою за адресою НКЦПФР: 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 30 (юридичний департамент).

Проєкт оприлюднюється на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку – https://www.nssmc.gov.ua/document/?id=12583829

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, становить 10 робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення Проєкту.

Поділитися: Поделиться в Facebook