Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та на виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України від 19 червня 2020 року № 738-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити проєкт рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Рекомендацій суб’єктам первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, щодо застосування ризик-орієнтованого підходу» (далі – проєкт рішення) (додається).
  2. Департаменту фінансового моніторингу та проведення інспекцій (Мисюра О.) забезпечити оприлюднення проєкту рішення на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Шаповала Ю.

Детальніше: https://www.nssmc.gov.ua/document/?id=12638336

 

Поділитися: Поделиться в Facebook