Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку».

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та на виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України від 19 червня 2020 року № 738-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити доопрацьований проєкт рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку» (далі – проєкт рішення) (додається).
  2. Департаменту фінансового моніторингу та проведення інспекцій (МисюраО.) забезпечити:
  • оприлюднення проєкту рішення на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
  • подання проєкту рішення на погодження до Національного банку України,  Міністерства цифрової трансформації України та до Державної служби фінансового моніторингу України.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Шаповала Ю.

 

Ознайомитися з розробленим регуляторним актом, порівняльною таблицею та пояснювальною запискою можно за посиланням.

Поділитися: Поделиться в Facebook