5 березня набрало чинності рішення НКЦПФР від 12 січня 2021 року №10 «Про внесення змін до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31 січня 2019 року №43», зареєстроване в Мінюсті 18 лютого 2021 року за № 211/35833. Про це НКЦПФР нагадала у своєму Листі, який отримала FIMA.

Даним рішенням передбачено доповнення форми Повідомлення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності, зокрема пунктами про надання інформації про реєстраційний код за ЄДРІСІ, якщо підприємством, що становить суспільний інтерес, є інститут спільного інвестування, про призначеного ключового партнера з обов’язкового аудиту підприємством, що становить суспільний інтерес, та щодо особливостей подання повідомлення адміністраторами недержавних пенсійних фондів та недержавними пенсійними фондами.

Починаючи з 5 березня 2021 року підприємства, що становлять суспільний інтерес, подають повідомлення до НКЦПФР тільки у формі електронного документа, який складається відповідно до вимог нормативно-технічного документа.

ЛИСТ НКЦПФР (Завантажити)

Поділитися: Поделиться в Facebook