Представники FIMA беруть участь у ювілейному XХ Міжнародному фінансовому форумі, що проходить 10-11 вересня у м. Одеса.

Уже в двадцятий раз восени, в атмосфері професійного, щирого та відвертого спілкування ключових гравців фінансових ринків та представників різних гілок влади обговорюються актуальні питання стану фінансового бізнесу, майбутні плани регулювання фінансового ринку, плани створення фінансового кодексу для його учасників та стандарти корпоративного управління. Крім того, учасники форуму вже заслухали перші висновки Національного банку як нового регулятора небанківського фінансового ринку.

Генеральний директор FIMA Вікторія Волковська також мала нагоду виступити на форумі. У своїй короткій промові вона звернула увагу учасників заходу на те, що Національному банку та НКЦПФР необхідно доопрацювати програмні продукти для складання та подання фінансової звітності компаніями.

За її словами, сьогодні ринок знаходиться у надзвичайно важному стані: зміна регуляторів, нові вимоги до діяльності фінансових установ, обмеження, пов’язані з карантином, фінансова криза, яка вирує. Тому надзвичайно важливо саме сьогодні користуватися тими надбаннями, що вже є на ринку. Важливо зберегти його інституційну пам’ять та бути відкритими до конструктивної співпраці. Особливо враховуючи, що всі до цього готові, про що свідчить участь у форумі абсолютно усіх представників небанківського фінансового ринку.

Також у рамках форуму були передбачені двосторонні зустрічі учасників. Тому В. Волковська мала змогу зустрітися та поспілкуватися з головою НКЦПФР Тимуром Хромаєвим.

У ході зустрічі вони обговорили інструменти фінансування будівництва та майбутнє бачення Комісією подальшого врегулювання питання куплі-продажу житлової нерухомості. Також окремо зачепили питання банку «Аркада».

На завершення зустрічі пролунала домовленість продовжити розмову між сторонами вже в Києві.

 

Поділитися: Поделиться в Facebook