28 жовтня відбувся онлайн-семінар FIMA для компаній – управителів ФФБ «Нові правила. До чого готуватися».

Під час семінару учасники обговорили проекти нормативно-правових актів, які стосуються Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Порядку видачі, зупинення дії та анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності та Порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів).

Фахівці НКЦПФР, які виступили на семінарі, також рекомендували учасникам фондового ринку звернути увагу на ділову репутацію та структуру власності компанії, її власників та їх істотну участь. Адже Рішення НКЦПФР № 394 вимагає погодження наміру набуття або збільшення особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку.

Також фахівці Комісії приділили окрему увагу управителів ФФБ питанням щодо відповідності інформації про компанію, яка є в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, та Реєстрі ліцензіатів НКЦПФР.

Крім того, окрема увага була приділена Рішенню Комісії № 341 щодо змін у документах, що стосуються діяльності фінкомпаній, зокрема, зміни місцезнаходження і т.п. Представники Комісії акцентували увагу на строках подання інформації у разі її зміни, а також надали інформацію з технічних питань подання документів до НКЦПФР.

Вони також зауважили, що більшість пропозицій, наданих з боку FIMA та її членів щодо нових проектів нормативно-правових актів, Комісія наразі опрацьовує і приділяє доволі багато часу та уваги тому факту, що це нові учасники фондового ринку, які мають свої особливості і свою специфіку.

У свою чергу, Асоціація від себе та своїх членів дякує представникам НКЦПФР за участь в обговорення питань, які дійсно турбують сьогодні управителів ФФБ.

 

Поділитися: Поделиться в Facebook