У середу 25 січня відбулася онлайн-зустріч членів FIMA. За запрошенням Асоціації участь взяла Директор департаменту аналізу фінансової звітності учасників ринку капіталу та пруденційного нагляду Олена Дубова, запис розмови надаємо у вайбер групі.

Також фахівці FIMA підготували і прокоментували рекомендації по особливостям звітності (дивиться нижче).

Також ми пропонуємо членам FIMA ознайомитись із документом за посиланням. Зауваження та пропозиції до нього Комісія приймає до 31 січня 2023 р. Асоціація готова їх оформити та подати Регулятору від свого імені. Чекаємо ваших рішень!

Представниця Асоціації повідомила, що планується проведення Загальних Зборів Асоціації орієнтовно наприкінці березня цього року. Точну дату визначить Рада Асоціації на своєму засіданні, яке відбудеться наприкінці лютого. На Загальних Зборах, поміж іншого, будуть прийняті рішення про обрання двох членів Ради Асоціації та п’ятьох членів Дисциплінарного комітету Асоціації. Пропонуємо всім членам Асоціації надати свої пропозиції щодо кандидатів на вказані посади. Також, просимо забезпечити участь представника від кожного учасника-управителя ФФБ на Загальних Зборах (онлайн)!

Завантажити (DOCX, 17KB)

Поділитися: Поделиться в Facebook