FIMA, УАІБ та УІРФР організували та провели онлайн-семінар  ПРАКТИЧНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ

«ПРО ГАРАНТУВАННЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ОБ’ЄКТИ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЯКІ БУДУТЬ СПОРУДЖЕНІ У МАЙБУТНЬОМУ»

Асоціація з управління фінансами та інвестиціями (FIMA), Українська асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ) та Український інститут розвитку фондового ринку (УІРФР) організували та провели онлайн-семінар  

ПРАКТИЧНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ

«ПРО ГАРАНТУВАННЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ОБ’ЄКТИ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЯКІ БУДУТЬ СПОРУДЖЕНІ У МАЙБУТНЬОМУ» під час якого обговорили питання щодо виконання вимог Закону №2518 та Порядку поширення дії Закону на об’єкти будівництва, затвердженого Постановою КМУ від 13 червня 2023 р. №596.

Доповідачами семінару виступили Наталья Козловська, заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, Олександр Гончаренко, керівник напрямку із цифровізації будівельного сектору, Проект TAPAS (USAID/UK aid) та Анатолій Лещенко, начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції.

Учасники семінару обговорили питання первинної державної реєстрації спеціальних майнових прав на майбутні об’єкти нерухомості (МОН); взаємодію Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕСББ).

Проговорили питання реєстрації об’єктів, будівництво яких почалось до набуття чинності Закону №2518 та об’єктів, які тільки починають будуватися та приділили увагу таким питанням, як обтяження подільного  об’єкта будівництва та речових прав на МОН, вимогам щодо визначення гарантійної частки, інші питання.

Взагалі, запитань від компаній і членів FIMA, і членів УАІБ було чимало, проте, дякувати доповідачам, майже на всі питання відповіді були надані.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОЛЕКСАНДРА ГОНЧАРЕНКО

Всім дякуємо))

Поділитися: Поделиться в Facebook