Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку 21.11.2023 винесено Постанову про накладання санкцій за правопорушення на ринках капіталу та організованих товарних ринках №235-ДУМ у відношенні ТОВ ФК «НЕРУХОМІСТЬ-ІНВЕСТ» (код за ЄДРПОУ 40252414), за неподання інформації до Комісії. Зазначеною Постановою до ТОВ ФК «НЕРУХОМІСТЬ-ІНВЕСТ» застосовано санкцію у вигляді анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю. Зазначене рішення набуває чинності через 30 календарних днів з дати його прийняття.

Керуючись вимогами пункту 1 Розділу ІХ ПОЛОЖЕННЯ про провадження професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю Асоціація інформує про початок відбору серед кола свої членів управителя, який здійснюватиме подальше управління ФФБ, управління якими здійснював управитель, ліцензію якого було анульовано.

Повідомлення про згоду на подальше управління ФФБ, управляння якими здійснювало ТОВ ФК «НЕРУХОМІСТЬ-ІНВЕСТ», управителі надають до Асоціації з управління фінансами та інвестиціями протягом 90 календарних днів з дати розміщення інформації на сайті Асоціації.

За інформацією НКЦПФР ТОВ ФК «НЕРУХОМІСТЬ-ІНВЕСТ» здійснювало управління наступними ФФБ:

ФФБ № 1007180001; місцезнаходження об’єкта будівництва: м. Київ, вул.

Щербаківського, 52; забудовник – ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд» (код за

ЄДРПОУ – 22483602);

ФФБ № 1007180002; місцезнаходження об’єкта будівництва: Київська

обл., село Білогородка, вул. Михайла Величко, 40; забудовник – ТОВ

“РЕЗИДЕНС” (код за ЄДРПОУ – 42002267).

Поділитися: Поделиться в Facebook