Звертаємо увагу наших членів на те, що 21 грудня 2021 року набуло чинності рішення НКЦПФР щодо відтермінування запровадження нової системи атестації фахівців з питань ринків капіталу та організованих товарних ринків. Введення в дію Положення про порядок атестації фахівців з питань ринків капіталу та організованих товарних ринків, затвердженого Рішенням НКЦПФР №319 відтерміновано до 1 вересня 2022 року.

Очікуємо, що відтермінування запровадження нової системи атестації фахівців дасть можливість вдосконалити запропонований багаторівневий механізм функціонування атестації шляхом доопрацювання цього Положення, розробки та прийняття відповідних змін до нього.

На думку FIMA, програми кваліфікаційних іспитів, затверджені рішенням НКЦПФР № 833 від 24 грудня 2020 року, потребують перегляду, так як на сьогодні є переобтяженими складними та недотичними до професійної діяльності фахівців з питань ринків капіталу та організованих товарних ринків, безпосередньо управителів ФФБ та ФОН, питаннями.

Сподіваємось на плідну співпрацю з НКЦПФР, представниками профільних професійних об’єднань та спеціалізованих навчальних закладів.

Поділитися: Поделиться в Facebook