Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила доопрацьований проєкт рішення «Про затвердження Порядку видачі, зупинення дії та анулювання ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на ринку цінних паперів та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення» (№ 804). Про це йдеться у повідомленні на сайті Комісії.

Проєкт передбачає встановлення процедури видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на ринку цінних паперів та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення, а саме на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів та професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю, перелік документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії, підстави для відмови у її видачі, процедуру і підстави зупинення дії та анулювання ліцензії, а також порядок реєстрації внутрішніх документів (змін до них).

Відмітимо, що Комісія частково врахувала пропозиції АФІ до проєкту. Проте чекаємо на основний документ – Ліцензійні умови, який для управителів є більш важливим.

Поділитися: Поделиться в Facebook