Відбулися III Загальні збори членів Асоціації з управління фінансами та інвестиціями (FIMA).

Перед початком Зборів перед управителями ФФБ виступив Член НКЦПФР Арсен Ільін. У своєму виступі він зазначив, що ФФБ та ФОН – гарний та цікавий інструмент фінансування будівництва, використання якого дійсно може захистити інвестора. Однак, за його словами, зараз цей інструмент не самий популярний на ринку нерухомості, адже більшість забудовників використовують у своїй практиці ІСІ. І для того, щоб ФФБ став більш популярним Арсен Валерійович порадив членам FIMA звернути увагу на промоцію цього інструмента. А НКЦПФР, за його словами, підтримає ринок управителів ФФБ там, де можна, щоб він став кращим.

«Ми допоможемо ФФБ стати більш незалежними, розуміємо проблеми з забудовниками і будемо комунікувати з тими, хто їх регулює», – підбадьорив А. Ільін.

Під час Загальних зборів члени Асоціації заслухали Звіти про діяльність FIMA, фінансові результати Асоціації у 2020 році, затвердили звіт Ревізора та Звіт Ради Асоціації за минулий рік.

Також генеральний директор FIMA Вікторія Волковська ознайомила членів Асоціації з основними напрямами діяльності FIMA на 2021 рік.

Зокрема, Асоціація планує зосередитися на роботі із законодавчими ініціативами, які стосуються діяльності управителів ФФБ та ФОН, нормативно-правовими актами НКЦПФР, а також на питаннях, пов’язаних з поточною діяльністю Асоціації.

Крім того, в планах на наступний період опрацювання питання щодо отримання FIMA статусу СРО.

Прислухаючись до порад куратора ринку управителів ФФБ А. Ільіна, фахівці FIMA прийняли рішення розробити та впровадити піар-стратегію щодо популяризації інструменту залучення інвестицій через ФФБ.

Також було прийнято рішення зосередитися на розробці для членів Асоціації методичних рекомендацій щодо їх провадження професійної діяльності на фондовому ринку і продовжити проведення семінарів, онлайн-консультацій, практикумів тощо.

Також фахівці FIMA і в подальшому надаватимуть консультативну, методичну та інформаційну підтримку своїм членам, братимуть участь в процесах навчання та підвищення кваліфікації працівників управителів ФФБ та ФОН та ін.

Поділитися: Поделиться в Facebook