Керівники асоціацій фондового ринку зустрілися з Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) Русланом Магомедовим.

На зустрічі були присутні керівники Асоціації з управління фінансами та інвестиціями (FIMA), Асоціації «Українські Фондові Торговці» (АУФТ), Національної асоціації недержавних пенсійних фондів України та адміністраторів недержавних пенсійних фондів (НАПФА), Професійної Асоціації учасників Ринку капіталу та Деривативів  (ПАРД) та Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ).

Основними темами для обговорення стали: питання діяльності СРО, взаємодії і повноважень, а також положення та дати набрання чинності Законом №738-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів”.

Як зазначила після зустрічі генеральний директор FIMA Вікторія Волковська, на відміну від попереднього складу НКЦПФР на чолі з Тимуром Хромаєвим, який  уникав взаємодії з фондовим ринком, нове керівництво Комісії настроєне на цивілізований діалог з експертами, практиками ринку, що і продемонструвала ця зустріч. Сторони одразу домовилися про наступні зустрічі кожного місяця.

Нагадаємо, новий Голова НКЦПФР назвав одним із головних векторів діяльності Комісії відновлення діалогу з ринком. Також Р. Магомедов анонсував відновлення роботи Громадської Ради при НКЦПФР.

Поділитися: Поделиться в Facebook