З 1 липня набуло чинності Положення про провадження професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю, затверджене рішенням НКЦПФР №274 від 13 травня 2021 року.

З набуттям чинності цим Положенням втратило чинність розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 8 серпня 2017 року N 3386 «Про затвердження Положення про обов’язкові критерії та фінансові нормативи, а також вимоги, що обмежують ризики в діяльності фінансових компаній – управителів при здійсненні діяльності із залучення коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю».

Отже управителі, починаючи з 1 липня 2021 року, не надають до НКЦПФР картки про створення ФФБ, надання яких передбачалось Положенням 3386.

Просимо уважно ознайомитись з вимогами затвердженого нормативно-правового акту, тим більше, що FIMA приймала активну участь у його підготовці.

Поділитися: Поделиться в Facebook